Nahát ez is egy jó karika (bocsánat, háromszög) volt. Az útvonal (melynek kétharmada egyébként kilógott a Kaukázus témakörből) így is rendkívül izgalmas volt és a következőképp nézett ki pontosan:
Moszkva-Sztavropol-Krasznodár-Anapa-Port Kavkaz-Krim félsziget - Taman/Kercsi híd - Anapa - Krasznodár - Rosztov - Moszkva. Nem kicsi út volt ez, mindenféle közlekedési eszközt bevetettem, így repülőt, vonatot, HÉV-et, buszt, taxit, gyaloglást.